Trochę o tarasach drewnianych

Wrocławski tartak

Wrocław to miasto kultury i sztuki. Posiada kilka teatrów, sieć kin, operę, a za niedługo zostanie nawet europejską stolicą kultury. Jest to miasto z bogatą historią, a zarazem niesamowicie nowoczesne. Funkcjonuje tu Uniwersytet, Politechnika, Akademia Medyczna, Akademia rolnicza, Akademia Ekonomiczna, Kolegia i wiele prywatnych uczelni.
Obecnie na terenie Wrocławia nie funkcjonuje żadna duża fabryka, specjalnie znany zakład przemysłowy czy kopalnia. A już nikt na pewno nie skojarzyłby Wrocławia i jego okolic drwalami, lasami i tartakiem. I tutaj bardzo by się pomylił jak i mile zaskoczył. Otóż Wrocław może się poszczycić działalnością lokalnego tartaku. Wrocławski tartak posiada w swojej ofercie podbitkę, deski elewacyjne, systemowe deski podłogowe, deski tarasowe – zobacz więcej, tarcicę a także drewno kominkowe i opałowe. Wszystkie te materiały są najwyższej jakości i produkowane z drewna najlepszego gatunku. Tartak ten jest firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji profilowanego drewna najwyższej jakości w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Do pracy rodacy

We wrocławskim tartaku praca wre od rana. Pracownicy z uśmiechem na twarzach, pełni zapału wykonują swoje obowiązki.  W biurze szefa sympatyczna sekretarka, pani Barbara przyrządza właśnie aromatyczna kawę, planuje kalendarz spotkań dla prezesa i przedstawicieli handlowych oraz segreguje dokumenty potrzebne do załatwienia bieżących spraw. Szef telefonuje do kontrahentów i uzgadnia ze swoim zastępcą wysokość świątecznej premii  W dziale handlowym trwa właśnie burza mózgów dotycząca najnowszych form pozyskiwania klienta. Dział reklamy opracowuje nową szatę graficzną najnowszego katalogu.
Na produkcji praca wydaję się być najintensywniejsza. Wszyscy w pocie czoła ciężko pracują przyjmując dostawę drewna, tnąc i segregując. Producent desek z Wrocławia to największy tartak w okolicy. Dzięki wspólnej pracy tak wielu osób możesz cieszyć się najwyższej jakości drewnem do swojego kominka, na taras czy podłogi. Na co dzień i od święta.