Jak pozbyć się szkodników – dezynsekcja z Wrocławia

Szkodniki w naszym młynie 

A więc tak stało się i w naszym młynie Zawadka niestety pojawiły się szkodniki. Od jakiegoś czasu obserwujemy straty jeśli chodzi o naszą zmagazynowaną mąkę czy też inne artykuły spożywcze. Musiało się to w końcu zdarzyć, więc zaczęliśmy poszukiwać firmy, która profesjonalnie zajmuje się likwidacją szkodników nie tylko we Wrocławiu. Przeanalizowaliśmy wiele firm działających na terenie kraju i kusiła nas oferta firmy  IHD z Wrocławia.  Głównym warunkiem skorzystania z oferty, był dla nas sposób likwidacji zagrożeń związanych z owadami czyli dezynsekcja, zależało nam na tym aby nie była ona wykonywana żadnym ozonem który jak wiadomo jest bardzo szkodliwy dla roślin zwierząt a także ludzi. Bardzo zależało nam na tym, aby użyta metoda była lub też opierała się na zasadzie fumigacji która to jest skuteczniejsza oraz bezpieczna dla istot żywych. Niejednokrotnie słyszeliśmy również głosy że fumigacja jest też rozwiązaniem tańszym niż ozonowanie.

Jak się pozbyć szkodników

Przyszedł w końcu dzień i pojawiają się specjaliści z Wrocławia od likwidacji szkodników: https://www.ihd.pl/. zdziwiło nas trochę ( choć oczywiście pozytywnie ) że do pozornie łatwiej operacji jaką jest likwidacja owadów i szkodników magazynowych, panowie wyglądali jakby przylecieli z kosmosu albo przypominali bohaterów amerykańskich filmów o  groźnych wirusa. całe wnętrze naszego młyna musiało zostać opróżnione z pracowników Oraz zwierzaków w tym również naszego ukochanego kocura Garfielda. być może fumigacja by mu Nie zaszkodziła Ale po co ryzykować :).

Cała Operacja przebiegła dość sprawnie panowie ułożyli sobie plan działania rozpoznali rozkład pomieszczeń i sprawdzili możliwe gniazda owadów od których Wszystko mogło się zacząć kropka Po zakończeniu całej procedury usuwanie szkodników w postaci owadów dostaliśmy wiele cennych porad oraz instrukcji jak wcześniej wykrywać zagrożenia oraz jak sobie z nimi radzić w następnych etapach ataku.

 

Podziękowania

Niniejszym Serdecznie dziękujemy firmy IHD z Wrocławia za profesjonalne i szybkie podjęcie działań w celu ratowania naszego zabytkowego młyna Zawadka.