Naprawa pomp zębatych i hydraulicznych

Podzielę się dzisiaj historią która prawie zniszczyła moje przedsiębiorstwo, ponieważ mogłem nie wywiązać się z określonych w kontrakcie terminów. Wszystko przez awarię pompy hydraulicznej w jednym z głównych urządzeń pracujących na budowie podczas inwestycji, ale zacznijmy od początku.

Prace posuwały się zgodnie z planem i nic nie wskazywało na nadchodzącą po cichu tragedię. We wtorek rano operator koparki Gąsienicowej oznajmił mi awarię prawdopodobnie pompy hydraulicznej obsługującej większość siłowników, jak nietrudno się domyślić pracę stanęły postanowiłem szybko wezwać serwis który jednak zawiódł, ponieważ jednego dnia się nie pojawił a drugiego przyjechał człowiek który nie był wyposażony w odpowiednie narzędzia i nie wykonał naprawy pompy hydraulicznej. Minął tydzień Zanim udało mi się znaleźć kolejnego serwisanta,  ten również nie poradził sobie z awarią pompy. Znajomy polecił mi serwis pomp hydraulicznych we Wrocławiu prowadzony przez firmę Highlander.  Zdemontowaną pompę hydrauliczną Dostarczyłem do nich i w zasadzie w ciągu kilku godzin miałem już diagnozę i wycenę potrzebnych części. Po mojej szybki akceptacji firma błyskawicznie wykonała naprawę pompy hydraulicznej ponieważ posiada obszerny magazyn części zamiennych do pomp siłowników oraz uszczelnienia techniczne,  w ten sposób W ciągu dwóch dni wróciłem ze sprawną przetestowaną z pompą na którą dostałem jeszcze gwarancję rozruchową.

Udało mi się skończyć inwestycje w terminie która była dla mnie bardzo ważna i kluczowa w danym momencie życia mojej firmy Jeszcze raz dziękuję serwisowi pomp hydraulicznych z Wrocławia