Okna Gealan

Nowe okna Gealan we Wrocławiu

Nie od dzisiaj wiadomo że przy jednej dziurze to i kot zdechnie. To do mnie rzecz się ma z producentami okiem nie tylko we Wrocławiu. Chodzi bowiem o to żeby nie zamykać się tylko i wyłącznie na współpracę z jednym dostawcą elementów okiennych. Jedna z największych firm na Dolnym Śląsku i chyba największa produkująca okna plastikowe wprowadziła do swojej oferty nowy profil Marki gealan.

Sprawdź na empol.pl

Jest to o tyle zaskakujące że do tej pory bardzo ściśle współpracowali tylko i wyłącznie z firmą Schuco z Niemiec, która jest niewątpliwym liderem jeśli chodzi o jakość i Innowacje. Cóż więc się stało że producent okien z Wrocławia prowadził całkowicie nowego dostawcę do swojej oferty?

Otwórz prawdopodobnie rozchodzi się o weryfikację przez rynek, to że nie zawsze Ludzie chcą wydać najwięcej Ile jest to możliwe, że może szukają czegoś ze średniej półki równie dobrego, A może po prostu chcą być inni od sąsiada.

Nie da się ukryć, że producent gealan jest równie wysoko prasowany jeśli chodzi o jakość czy możliwości jego systemów okiennych. Więc nie mówimy tutaj o jakimś spadku jakości tylko po prostu o wprowadzenie nowego asortymentu kropka taki zabieg daje większe możliwości logistyczne w czasie kiedy na rynku brakuje surowców Ceny rosną w przerażającym tempie, warto mieć w obwodzie kogoś kto może nas uratować w trudnej sytuacji.