Nowy portal z branży budowlanej

Znaleźliśmy taki oto nowy portal z branży budowlanej. Jak wiadomo dziennikarstwie nigdy nie jest tak czarno-biało.

Większość portali branżowych jest dość stronnicza i wyświetla dość dużo materiałów sponsorowanych. A jak wiadomo materiał sponsorowany może zawierać cokolwiek, nawet jeśli nie jest to zgodne z prawdą. na portalu który znaleźliśmy, a który dopiero się rozwija, będą poruszane tematy zaledwie z kilku dziedzin Budowlanych. będzie to między innymi: stolarka okienna plastikowa oraz aluminium, systemy ogrzewania podłogowego, oraz wszelkiego rodzaju drewnoprofilowane taki jak deski tarasowe, podłogowe czy deski elewacyjne z drewna rodzimego oraz z drewna egzotycznego.

Nowy portal budowlany

 Zachęcamy więc do zajrzenia tam po jakieś świeże i obiektywne informacje, które być może rzucał jakieś światło na temat, szczególnie dla osób rozpoczynających budowę własnego domu.

 Znajduje się tam już jeden ciekawy artykuł który przykuwa naszą uwagę kropka Dotyczy on tego, Czy ogrzewanie podłogowe jest zdrowe dla człowieka?

My oczywiście wiemy że jest zdrowe i nie ma tutaj żadnego negatywnego wpływu, a nawet jest pozytywny kropka ale sporo krąży legend miejskich na temat tego, że przy ogrzewaniu podłogowym unosi się kurz w powietrzu i my tym oddychamy. oczywiście takie głupoty są powszechne, i nie można dać się zwieść wujkowi Januszowi który wszystko wie na każdy temat.