Nowe okna z Wrocławia LivIng od Schüco

Okno Living Stron

Ciągłe prześciganie się

Ten wyścig trwa od zawsze i chyba zawsze już będzie trwał mowa tutaj o tym jak prześcigają się przez producenci okien, jakości i ilości komór grubości pakietów szybowych i tak dalej. jednak rzadko udaje się wprowadzić faktycznie taką nowość okienną, która w jakiś znacznie sposób zrewolucjonizowała by branża okien plastikowych z Wrocławia i drzwi oczywiście.

Niedawno trafiłem na artykuł odnośnie najnowszego profilu firmy Schüco,  który to dysponuje siedmioma komorami i możliwością instalacji szyby o bardzo wysokich parametrach energooszczędnych. takie zestawienie pozwala śmiało stwierdzić że okno to będzie nadawało się do budynków pasywnych.  Nie jest to oczywiście pierwsza tego typu konstrukcja na rynku, ale na pewno jedna z niewielu które pomimo bardzo wysokich parametrów termoizolacyjnych, zachowały elegancki i stylowy wygląd oraz poprzez odpowiednie umiejscowienie zaczepów antywłamaniowych, sprawiło że okno to będzie nie dość że ciepłe i ładne to jeszcze bardzo bezpieczne.

Więcej o tym możecie przeczytać na tej stronie gdzie producent nazywa twój wyrób Schüco Living Strong. zobaczymy czy z czasem to rozwiązanie stanie się na tyle popularne, że Będzie montowany również mieszkania a nie tylko w nowych budynkach.

Okno Living Stron