Camperem na wakacje

Pomysł z wynajmem campera

Pomysł na wynajem campera zdaje się że wędrować do nas z krajów zachodnich, czyli naszych najbliższych niemieckich sąsiadów. Okazuje się jednak, że nie oni byli pionierami podróży kamperem jako pomysł na spędzenie udanych wakacji.Otóż za oceanem amerykanie już dawno polubili ten sposób podróżowania i poznawania własnego kraju. Jest to metoda bardzo wygodna, względnie tania i na pewno dająca wiele możliwości, choćby biorąc pod uwagę fakt że każdego dnia możemy znajdować się w innym miejscu i dzięki temu zobaczyć więcej podczas zwykle zbyt krótkiego urlopu.

Camperem taniej

Współczesne kampery oferują dość wysoki standard a tym samym całkiem niezłe wygody dla podróżujących. Jeśli przeliczyć koszt s a koszt pobytu w hotelu okazuje się że kamper wygrywa nawet najbardziej budżetowymi i słabej jakości hotelami. Dobowy koszt wynajęcia kampera to około 350 do 450 złotych nie ma możliwości aby za taką cenę przenocować w miarę godnych warunkach czteroosobową rodzinę, bo właśnie tyle mieści przeciętnie kamper. Są również wersje 6 osobowe, ale trzeba liczyć się z mniejszą przestrzenią życiową dla znajdujących się tam osób, więc czteroosobowa wersja pojazdu może okazać się najbardziej sensownym wyjściem. Oczywiście do całego kosztu należy doliczyć paliwo oraz wyżywienie, które w hotelu często mamy w cenie. Wtedy okazuje się że cena już tak bardzo nie różni się od tej hotelowej czy więc wynajmujemy?

ecocamperthingy34

Dla kochających przygody

Kamper to taki nasz prywatny hotel na kółkach. Możemy mieszkać gdzie chcemy kiedy chcemy jak również z kim chcemy. Nie ogranicza nas czas ani przestrzeń. Otwieramy oczy i ruszamy w drogę czujemy się zmęczeni, kładziemy się spać bez wychodzenia z pojazdu. Na miejscu mamy łazienkę, toaletę oraz bardzo wygodne łóżka. Nie straszne nam są zła pogoda czy insekty. Nowoczesny pojazd wyposażony w wiele wygód których może brakować hotelu o porównywalne jej cenie. Na pewno osoby kochające przygodę wybiorą właśnie takie rozwiązanie,  ponieważ dzięki temu będę się czuły niezależnie i mają większą szansę na spędzenie wakacji swojego życia. Zwolennicy siedzenia w hotelu nawet w ładną pogodę, nigdy nie dadzą się namówić na wynajem kampera.

A tu jeszcze taki pomysł niekonwencjonalny 🙂

Takie oto kwiatki można znaleźć w internecie, czyli czego to ludzie nie wymyślą.

Camper inaczej pomysł na przyczepę campingową