Sympatyczna księgowa

Jeszcze lepiej całe biuro rachunkowe ze Środy Śląskiej

Jak łatwo się domyślić po tytule, księgowa może być różna. Ja w swojej długiej karierze spotkałem wiele wybitnych jednostek, część z nich miała ewidentny problem własną osobowością, tak więc spokojnie można powiedzieć, że księgowa jaka jest każdy widzi, ale jedna drugiej nie jest równa. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o tak delikatne sprawy jak rachunkowość dla firm, podatki czy prowadzenie firmy, odliczenia i wszelkie inne kombinacje które pozwalają nam utrzymać się na powierzchni, to dobrze było współpracować z osobą która nie tylko zna się na rachunkowości firm i podatkach ale również jest osobą, która nie przyprawi nam dodatkowych stresów, których podczas prowadzenia firmy i tak mamy zwykle za dużo.
Moja księgowa na ten przykład okazuje się być osobą przesympatyczną, dzięki doskonałym poczuciem humoru. Każdy kto wie jak ważne jest poczucie humoru w polskich realiach prowadzenia firmy, zrozumie mnie w pełni i na pewno będzie miał identyczne zdanie.
Rozmawiając o podatkach, fakturach, należnościach i sposobach na uniknięcie podatku, bardzo często żartujemy sobie nie tylko ze spraw firmowych ale i często prywatnych, bo patrząc i porównując nasze polskie realia do tych z cywilizowanej Europy, to faktycznie pozostaje nam jedynie śmiech, a w zasadzie śmiech przez łzy. Cóż więc począć, szukajcie takiej księgowej która przynajmniej przez chwilę poprawić chumor, nawet jeśli będzie miała wam do zakomunikowania jakieś mniej miłe informacje, pewnie związane z podatkami. W Środzie Śląskiej jest kilka biur rachunkowych, ja polecam firmę „mdm”, która właśnie to posiada w swoim zespole same przesympatyczne i uśmiechnięte panie księgowe.

Podsumowując

Prowadzenie firmy w cale nie musi być nudne i stresujące jeśli ma się do współpracy odpowiednie osoby. Sprawdźcie więc najpierw z kim chcecie współpracować a potem będziecie sami sobie wdzięczni.