Okna Wrocław buduje nową fabrykę okien.

Około 10 km od zachodniej granicy Wrocławia, powstaje największa fabryka okien plastikowych PCV na Dolnym Śląsku. Wrocławska fabryka okien Empol od lat jest liderem w produkcji okien oraz drzwi z PCV i aluminium, wieloletnia obecność na rynku oraz podbój rynków zachodnich pozwolił rozwinąć się w firmie w szybkim tempie i skutecznie przejąć lokalny rynek, jak i wielu kontrahentów zagranicznych.

Jakość produkowanych okien i drzwi potarta jest zdobytymi certyfikatami które utwierdzają potencjalnych klientów w przekonaniu, iż wybór okien plastikowych z Wrocławia jest najlepszym możliwym i spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Szeroka gama produktów oferowanych przez firmę Empol sprawia, że ich bogata oferta została zauważona przez zagranicznych kontrahentów głównie Niemiec Francji Włoch i Belgii.

Budowa nowej fabryki okien rozpoczęła się jesienią 2017 roku a zakończyć ma się wiosną 2018 roku, jest to pierwszy etap budowy który ma zapewnić większe możliwości produkcyjne a tym samym skrócenie terminu oczekiwania na okna . Trzymamy więc kciuki i kibicujemy firmie w dalszym rozwoju i podbijaniu światowych rynków.

A teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu pokazującego postępy w budowie nowej fabryki okien pod Wrocławiem