Jak to jest podróżować Camperem

Trochę trwało i Jeździliśmy po świecie kamperem

Przez dłuższy czas zmieniliśmy miejsca, były piękne okoliczności przyrody i za każdym razem mówię że już jutro usiądę i nagranie tym razem Mnie się nie udało, tym razem znów się nie udało.
W końcu jesteśmy już w okolicach Lizbony, to jest taki duży Camping FIFA, 40 hektarów i postanowiłem że to ktoś musi być ten moment, że już nie no może na początek pytanie dlaczego kampera? Dlaczego właściwie wybraliśmy ten środek transportu?
Ostatnio w kwietniu jeździliśmy też do Portugalii Gdzie, teraz jesteśmy. Prawda ale to był inny termin to nie był więc może byśmy sobie pozwolić na jazdę samochodem, który był bardzo pojemny, natomiast nie dawał nam możliwości spania gdy zechcemy wysłaliśmy sobie jechać do ostatniej chwili, dzwonić w ostatniej chwili, szukać hotelu i zdecydowaliśmy go zawsze ale to nie był sezon, gdzieś mi że jeśli pójdzie nie tak na żywo tym razem chcą przyjechać przez całą Europę to możemy mieć kłopot, więc wybraliśmy samochód który nas od myślenia o hotelach uwolni. Co zjeść dlatego że mam to kuchnie gazowe postarzenie lodówkę więc możemy to sam jak gotować i za chwilę Pokażę wam co taki wypożyczony Camper potrafi, Z jakich części się składa, Jak jest zabudowany, jak jest przemyślany.

To jest naprawdę majstersztyk jeśli chodzi o możliwości, bardzo wielofunkcyjne niewielkiej przestrzeni. Im dłużej w nim przewijak by się przydał jeszcze. Mówię No tak myślę że w akcesoriach można było dokupić jedna sprawa do kampera.
Druga sprawa to akcesoria, razem z camperem wypożyczając go dostałam tak jej grubości dosłownie taki grubości książkę z akcesoriami, na przykład o tutaj widzimy takie kieliszki, taki stół i krzesła, to wszystko jest właśnie za akcesoriów, teraz to już jest więcej Solar na dachu. Jak się nie jeździ kamperem No to Counter to się obraża jako coś dużego białego kwadratowego, co jedzie powoli Iza i zawracam głowę i za drogę, natomiast jak się dotknie tego tematu okazuje się że to jest tak zimno wymiarowe, Tak proszę bardzo Tutaj przyjeżdża jakiś inny kamperek szukaj już miejsca tutaj jest ogromny KRK Camping tak jak powiedziałem za 40 hektarów, ale uzdrowienie wolnego miejsca, jest naprawdę trudno i to jest taki być taka dosyć nierówna działkę.
Tak więc żeby ustawić Camper taki sposób żeby nam kieliszki się nie przewracały no trzeba go nie w ten sposób właśnie zimować, odkrywać wracając wydaje się że Camper to jest coś białego kwadratowego i się nie nie za wiele na ten temat. Natomiast ty jak się wchodzi głębiej to okazuje się że kampery to się dzieje na ileś tam różnych typów, rodzajów, sposobów rozplanowania, jak mi powiedziała na kiedy wybierałem Camper wypożyczalnia to jest takie plan mieszkania mamy do zagospodarowania nie wiem 50 m kwadratowych ale może tam być trzy pokoje – 2 pokoje – kuchnię otwartą, kuchnię zamkniętą i tak dalej i tak samo jest kampera prostokąt na tym prostokącie można opisać Naprawdę na wiele sposobów bardzo wiele różnych rozwiązań. Ten kabel zapraszam Pokaż na początek miejcie na uwadze przełożenie tego co wiecie, że my tu mieszkamy tutaj jest życie i tutaj jest dziecko Co wprowadza chyba 90% całego bałaganu, jaki możecie tutaj ewentualnie dostrzec. Dziecko w tej chwili z tyłu jest przewidziane więc tego nie pokażemy, ale tak z przodu szoferka no cóż wygląda w zasadzie tak jak w odpowiednim dostawczaku, widać fotel kierowcy z resztą tutaj fotel pasażera też można odwrócić, tą kwotę są bardzo wygodne, mają dwa podłokietniki, to też się przydaje na długiej trasie.

Tutaj skrzynia 6 biegowa co też się przydaje na długiej trasie, to można odtwarzać filmy DVD to mamy chwilę ci takie na magnesie kh tam sprzężone na takich zatrzaskach osłony, które pozwalają odciąć się od żalu, ale też w nocy kiedy jest zaświeciły światło, to jest sposób na to żeby się odciąć od ciekawskich. Muszę wyglądających do środka różnych jaskółek, schowków i tak dalej jest to bardzo bardzo wiele, jak widać książki płyty i tak dalej to są oczywiście wszystkie schodki są zabezpieczane, wyciskanie więc podczas jazdy Dotrzymuj tutaj jakby to to sobie wyobrazić, jedziemy prawda skręcamy, hamujemy więc przed wyruszeniem Oczywiście musimy odpowiednie się zabezpieczyć i jakby zabezpieczenie. Sam i Cat drzwiczek żeby się nie otworzyły to jest mały piwo Bo najważniejsze jest ubezpieczenie tego, nie w środku żeby żeby na zakrętach prawdę nie latało. Nie hałasował bo w końcu się człowiek się wkurza to pokazuje jak to wygląda prowiant dla młodej to jest jej fotelik besafe fotelik na takie długie trasy jakbym wiedział to bym zabezpieczył go lepiej Bo nie dosyć szybko się ubrudziłem, Bo dziecko tam Nie spożywa różne różne chrupki i i i wspolnoty chrupków, raz pada więc jeśli bierzecie taki fotelik to raczej w kolorach łatwiejszych do utrzymanie, jako tako tak najlepiej w kolorze kupy 🙂

Violet odpowiada Zwróć uwagę na pewien problem, który tutaj wystąpił, to już nie to mamy oparcie które normalnie oczywiście powinno zostać poziomu, natomiast po postawieniu tego tak jak to projektanci wymyślili, ten fotelik wędruje o tyle do przodu czyli o tyle do przodu, czyli to też się nie mieści, więc musieliśmy tak naprawdę oderwać na szczęście to jest dosyć proste wszystko, tak modułu poskładany oderwać to postawić pionowo, w ten sposób na rano w ciąży zachowało się jedno miejsce ale fotelik mogliśmy wycofać. Tak ja tak bardzo niewygodne w miejsce No bo jest źle wyprofilowane siłą rzeczy w każdym razie fotelik cofnął się w ten sposób, że jednak uratowaliśmy to miejsce na stolik Oczywiście wciąż są pewne minusy tego, bo tutaj pod spodem mamy jeszcze taką blokadę i po jej zwolnieniu z tego ten stali się rozkłada, jeszcze tak dodatkowo i to można mieć w których taki bardzo, bardzo wielki.  No tego nie możemy zrobić bez wykonanie fotelika dlatego że to on się nam nie mieści co jeszcze każdy okien każdy OK no to jeszcze albo pojutrze zamknięta w ten sposób albo otwarta ale z moskitierą albo też otwarta całkowicie.